UPSD3434EB40U6
Contact Now
UPSD3434EB40U6
Part Number : UPSD3434EB40U6
Manufacturer : STMicroelectronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : UPSD3434EB40U6.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : UPSD3434EB40U6 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
RAM Size : 8 kB
Interface : I2C, IrDA, SPI, UART, USART, USB
Memory Size : 288 kB
Peripherals : LVD, POR, PWM, WDT
Max Frequency : 40 MHz
Number of I/Os : 46
Oscillator Type : Internal
Min Supply Voltage : 4.5 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Number of Programmable I/O : 46
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - Microcontrollers
Qty : 263 In Stock
Applications : Appliances Electronic point of sale (EPOS) Enterprise machine
Frequency : 40 MHz
Access Time : 40 µs
Memory Type : FLASH
Case/Package : TQFP
Data Bus Width : 8 b
Number of Pins : 80
Max Supply Voltage : 5.5 V
Max Operating Temperature : 85 °C