MBRF20L120CT
Contact Now
MBRF20L120CT
Part Number : MBRF20L120CT
Manufacturer : TSC (Taiwan Semiconductor)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : MBRF20L120CT.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : MBRF20L120CT More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Forward Voltage : 830 mV
Reverse Recovery Time : 25 ns
Max Junction Temperature (Tj) : 150 °C
Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) : 120 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Rectifiers - Arrays
Qty : 947 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Grid infrastructure Enterprise machine
Power Dissipation : 400 mW
Max Reverse Leakage Current : 20 µA
Max Forward Surge Current (Ifsm) : 150 A